O firmie

Przetwórstwo tworzyw sztucznych – o firmie

W branży tworzyw sztucznych istniejemy od 1965 roku. Działalność rozpoczynaliśmy jako Spółdzielnia Inwalidów Rodło. W 2011 roku przekształciliśmy się w spółkę. Rozwinęliśmy też profil naszej produkcji nie tylko w zakresie oferty, ale także pod względem jakości produktu. Obecnie przetwórstwo tworzyw sztucznych realizujemy za pomocą nowoczesnej metody wtryskowej. Gwarantuje to wysoką jakość i wytrzymałość wytwarzanego przez nas asortymentu.

Nasz park maszynowy pozwala na terminową realizację nawet bardzo dużych zamówień.

Dysponujemy maszynami produkującymi elementy wtryskowe o gramaturze do 1500 gram i o sile zwarcia form do 560 ton. Dzięki temu w naszym zakładzie powstają skrzynki magazynowe, krawężniki ogrodowe, kliny pod koła samochodu. Zatrudniamy doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Ich zaangażowanie oraz wiedza sprawiają, że możliwa jest realizacja nawet największych i najbardziej wymagających zleceń. Prowadzimy produkcję na formach własnych oraz świadczymy usługi kooperacyjne na formach powierzonych przez Kontrahentów.

Towar dostarczamy błyskawicznie na terenie całej Polski. W przypadku wysyłek zagranicznych kwestie związane z transportem są ustalane indywidualnie. Gwarantujemy najwyższą jakość na rynku w konkurencyjnych cenach

Zapraszamy do współpracy.

Naszą ofertę kierujemy do firm z branży: