Pojemniki plastikowe do magazynów – akcesoria

Szybki frontowe

Akcesoria z tworzyw sztucznych to produkty, dzięki którym nasze pojemniki magazynowe są jeszcze bardziej funkcjonalne. Szybki frontowe są przeznaczone do skrzynek magazynowych typu „2” oraz typu „3”. Wkładamy je na przednią ściankę pojemników i uzyskujemy cztery boki równej wysokości. Dzięki temu skrzynki magazynowe można w całości wypełniać dowolnym towarem.


Ramki do sztaplowania

W lekkie i kolorowe ramki z tworzywa sztucznego można wyposażać skrzynki warsztatowe typu „2” oraz typu „3”. Układane na górze pojemników, tworzą dodatkowe zabezpieczenie przed wpadnięciem jednego pudełka w drugie. Dzięki nim można układać pojemniki z plastiku w stosy w jeszcze bezpieczniejszy sposób – bez ryzyka, że się przewrócą, a zawartość ich zostanie rozsypana.


Listwa montażowa do zawieszania skrzynek magazynowych

Listwa montażowa to akcesorium, dzięki któremu pojemniki magazynowe można zawieszać na ścianie. Jej wymiary to: długość 111 cm, wysokość 21,5 cm. Listwa jest przeznaczona do wszystkich rozmiarów naszych skrzynek z wyjątkiem skrzynki typu „3”. Po przykręceniu do dowolnej powierzchni można na niej zawieszać pojemniki plastikowe. Producent zapewnia tym samym praktyczną alternatywę dla skrzynek układanych na regałach. Na jednej listwie można zawieszać skrzynie magazynowe tylko jednego rodzaju i w następującej ilości:

Na jednej listwie można zawieszać tylko jeden rodzaj skrzynek magazynowych w następującej ilości: